Kategoria: Bluzy

Cześć! Przedstawiamy Wam bluzy dwóch wiodących marek w naszym sklepie jakimi są Carhartt WIP oraz Patagonia.

Bluza marki Patagonia to idealne połączenie stylu, wygody i funkcjonalności. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniająca doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem, ta bluza jest niezastąpionym elementem garderoby dla miłośników aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

Bluza marki Carhartt WIP to synonim wytrzymałości i solidności. Zaprojektowana z myślą o pracownikach i entuzjastach streetwearu, ta bluza charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, wygodnym krojem i niezawodną trwałością. Bez względu na to, czy jesteś na budowie czy w mieście, bluza Carhartt WIP zapewni Ci stylowy wygląd i niezawodną ochronę.

ROZMIAR
MARKA

Sklep internetowy wykorzystuje pliki cookie dla celów realizacji usług, celów analitycznych oraz w celu wyświetlania reklam dostosowanych do Państwa preferencji. Korzystając ze sklepu internetowego wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie zainstalowanych w Państwa przeglądarkach internetowych. Więcej o tej technologii mogą Państwo przeczytać w naszej Polityce Prywatności